Dominika - bezpośredni importer najnowocześniejszych systemów zamocowań renomowanych światowych producentów. Od 2003 roku Generalny Przedstawiciel w Polsce GAMMA Officine Meccaniche S.p.A.

Dominika działa od 1993 roku, sprzedając pełny asortyment zamocowań budowlanych, specjalizując się w wybranych elementach złącznych. Naszym najważniejszym celem jest zaspokajanie i usatysfakcjonowanie Klientów na najwyższym poziomie. W tym celu łączymy dziesięcioletnie doświadczenie, ale także zmieniające się wymagania naszych Klientów, które motywują nas do bezustannego poszerzania i uatrakcyjniania naszej oferty.

Dzięki wiedzy i kompetencji naszego Doradcy handlowo-technicznego, uzyskają Państwo zawsze fachową pomoc i poradę, a także odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania z dziedziny techniki zamocowań.

To bez wątpienia jedna z najważniejszych cech z jakimi identyfikuje się nasza firma. Produkty nasze są wykonane z najwyższej klasy surowców. Najlepszym dowodem na potwierdzenie doskonałej jakości jest ciągle wzrastająca liczba naszych zadowolonych Odbiorców krajowych, a także zagranicznych.

Kontrolerzy jakości i pakowacze w naszej firmie są kompetentni i odpowiedzialni
za realizację działań zmierzających do osiągnięcia wysokiego standardu jakości.

Kontaktując się z Działem Obsługi Klienta udzielimy profesjonalnej porady związanej z zakupem wybranego zamocowania. Dostosujemy sposób składania zamówień
i realizacji rozliczeń do Państwa życzeń, szybko reagujemy na zmianę złożonego przez Państwa zamówienia, przestrzegamy ustalonych wcześniej warunków dostaw
i udzielamy gwarancji cenowej.Copyright ©2003 Dominika. All rights reserved.       Wykonanie: xz.pl